Awe napisał(a):

Zaczyna się wszystko "pięknie" składać.
Możliwe, że we wszystko ma się odbyć na zasadzie:
ja ratuję zasłużony klub, a "w zamian" dostaję coś od Miasta. Może być tak, że te 3 miliony Euro to jest jedyne co zamierzają zainwestować w klub, byle tylko ugrać swoje warunki z Miastem. Kambodżanin się pięknie zabezpieczył dając sobie czas do 28.12, a TS jak zwykle może zostać z ręką w nocniku bo wtedy już nie będzie czasu kompletnie na nic.
|
Może tak być. I wtedy wjedzie Kwiecień
