sandomingo napisał(a):

W chwili obecnej możliwość przekrętu to dla mnie 50 %.
Jeżeli na meczu z Amiką nie będzie Vanny i Szweda robi się z tego automatycznie co najmniej 80 %.
|
No to Twój osławiony pesymizm to chyba plotki.
Ja bym nie dał więcej niż 10%, a to tylko dlatego, że dotyczy to Wisły, więc myślę sercem.
Dokładnie wszystko wskazuje na to, że liczenie na to, że te pieniądze wpłyną to jak nadzieje kulawego, że a nuż noga odrośnie