Wyświetl pojedynczy post
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12857
Stary 20.12.2018, 10:56
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
W chwili obecnej możliwość przekrętu to dla mnie 50 %.
Jeżeli na meczu z Amiką nie będzie Vanny i Szweda robi się z tego automatycznie co najmniej 80 %.
No to Twój osławiony pesymizm to chyba plotki.
Ja bym nie dał więcej niż 10%, a to tylko dlatego, że dotyczy to Wisły, więc myślę sercem.
Dokładnie wszystko wskazuje na to, że liczenie na to, że te pieniądze wpłyną to jak nadzieje kulawego, że a nuż noga odrośnie
Odpowiedz cytując