rzodkiewka napisał(a):

|
Zobaczycie.ze kasa nie przyjdzie a Sarapata nie wroci na stanowisko prezesa,bo taka jest czesc planu.Poczytajcie o odpiwiedzialnosci cywilnoprawnej,po prostu ewakuowala sie z tonacego okretu zeby nie odpowiadac wlasnym majatkiem za dlugi ktorych nie wyegzekfuje komornik.Dodatkowo dochodzi odpowiedzialnosc karna i spieprzenie sobie papierow,w jej zawodzie to tez ma znaczenie.Teraz jak dobrze zatarla slady to nie odpowie za nic nawet przed prokuratorem.Chcialbym sie mylic ale obawiam sie,ze tak bedzie.
|
To tak jakby TS nie mógł pociągnąć do odpowiedzialności Meresińskiego za niegospodarność gdy był "prezesem" spółki. Nawet gdyby wałki wyszły na jaw już po zmianie właściciela to zawsze można zgłosić fakt popełnienia przestępstwa.