mr_kwolf napisał(a):

|
Uff, dobrze że w końcu odkryłeś przed nami prawdę. Jeszcze tylko nam wytłumacz na czym ten wałek ma polegać i już będzie można zamknąć temat, a może i całe forum.
|
I cały internet
Jezu, poczekajmy!
Fajny wywiad z Maćkiem Sadlokiem. Szacunek. Mimo, że parę lat temu mega mnie w....ił tym wezwaniem do zapłaty, to teraz pokazuje, że serducho wiślackie!