Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12837
Stary 20.12.2018, 10:04
grosz napisał(a):Wyświetl post
Ludzie to jest wałek!

Gość jest też inwestorem w FC Barceolna bo kupił koszulkę z "10"
Od 12 lat bardzo dobrze zna C. Ronaldo, co wtorek i środę się spotykają o 20.45, Cristiano gra, a gość oglada przez tv

Bardzo dobrze włada również językiem Włoski, bo przechodził obok księgarni na witrynie której był słownik Polsko-Włoski
Uff, dobrze że w końcu odkryłeś przed nami prawdę. Jeszcze tylko nam wytłumacz na czym ten wałek ma polegać i już będzie można zamknąć temat, a może i całe forum.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując