grosz napisał(a):

Ludzie to jest wałek!
Gość jest też inwestorem w FC Barceolna bo kupił koszulkę z "10"
Od 12 lat bardzo dobrze zna C. Ronaldo, co wtorek i środę się spotykają o 20.45, Cristiano gra, a gość oglada przez tv
Bardzo dobrze włada również językiem Włoski, bo przechodził obok księgarni na witrynie której był słownik Polsko-Włoski
|
Uff, dobrze że w końcu odkryłeś przed nami prawdę. Jeszcze tylko nam wytłumacz na czym ten wałek ma polegać i już będzie można zamknąć temat, a może i całe forum.