Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
Od: 11.2018
Offline
#
12828
20.12.2018, 09:14
żebyśmy tylko do końca roku nie byli w 4 lidzę, bo ktoś postanowił nam zrobić psikusa podstawiając kambodżańskiego księcia - bo przecież nikt nie wierzy, że TS ich mocno prześwietlił.
Pablito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablito
Znajdź inne posty napisane przez Pablito