Vinci napisał(a):

|
Kolejna pesymistyczna przesłanka, to wypowiedz R. Boguskiego. Jeżeli są oni najbardziej wrażliwym obecnie naszym aktywem, a do dziś nikt nie ruszył dupy, żebym im potwierdzić, że są konkrety i o wszystkim wiedzą z prasy, to można odnieść wrażenie, ze nie idzie to w dobrą stronę...
|
proszę podaj źródło, link?