A tu porównawczo, rewelacje red. Szymona Jadczaka. Pelna profeska dziennikarska.
"(...) Okazuje się, że nowym prezesem klubu za ma zostać Dariusz Stachowiak, czyli wychowanek Lecha Poznań, a obecnie menadżer piłkarski - informuje Szymon Jadczak."
Więcej:
http://www.sport.pl/sport/7,65025,24...ly-krakow.html
Edit:
Pan red. Jadczak zrobił w ostatnim czasie pewien pozytywny ferment, ale już dawno przeholował i holuje cały czas.