Stachowiak o Pietrowskim: "To porządny człowiek i nie wszedłby w jakieś ciemne interesy. To nie Jakub M., który chciał oszukać klub i łatwo się wzbogacić."
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ezesem/fds0hs6
I o sobie:
"(...) - Będzie pan prezesem Wisły?
- To jakaś plotka. Nie dostałem takiej propozycji.
- A gdyby pan dostał?
- Nie podjąłbym się takiej funkcji, bo nie mam odpowiednich kompetencji."