dynek.pl napisał(a):

|
Najciekawsze jest to, że wśród tych wszystkich doniesień nawołujących do mrożenia szampana, 130 mln budżetu i rychłym oraz nieuniknionym awansie do LM to wróg publiczny numer jeden tego forum niejaki SzJadczak pierwszy napisał, że to oszuści.
|
Gdyby czytali i sluchali po polsku a nie po khmersku, to Jadczak już powinien mieć proces za oczernianie.
To jak oskarżenia o myślozbrodnię.
Edit: acha, pisał, że ich nie ma za oszustów. Łaskawca
