Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12802
Stary 20.12.2018, 00:38
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Najciekawsze jest to, że wśród tych wszystkich doniesień nawołujących do mrożenia szampana, 130 mln budżetu i rychłym oraz nieuniknionym awansie do LM to wróg publiczny numer jeden tego forum niejaki SzJadczak pierwszy napisał, że to oszuści.
Gdyby czytali i sluchali po polsku a nie po khmersku, to Jadczak już powinien mieć proces za oczernianie.

To jak oskarżenia o myślozbrodnię.

Edit: acha, pisał, że ich nie ma za oszustów. Łaskawca
Odpowiedz cytując