|
W tych wywiadach dzisiaj zaintrygowała mnie liczba klubów których właścicielem jest nasz dobroczyńca. Najpierw był wielu, potem bodaj City pod CFG, City pod Abu Dhabi które jest pod CFG, dwunastu, potem juz tylko dziesięciu. Była mowa o Yokohamie, czymstam jeszcze. Może przejęcie Wisły wprowadziło mu taki zamęt w tych kalkulacjach, że chłop nie może się połapać?
|