Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22
Offline
#
13657
19.12.2018, 23:43
Ok, może jakoś wejdziemy z kumplami
... ale jest jeszcze jedna akcja, Kirm, jeszcze jest Boukhari i JEDEN DO ZERA dla WISŁY...
czechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do czechu
Znajdź inne posty napisane przez czechu