|
@Reserve oj uwierz, że chciałbym się mylić. Po prostu za dużo wałków już przez Wisłe przechodziło a ta cała akcja wygląda jak wygląda. Dziwnie i nietransparentnie. A osoba Pietrowskiego nie brzmi poważnie. Tyle. Obym za rok po niebiańskich transferach i w środku walki o mistrzostwo przepraszał za bycie w błędzie...
|