Dobcio napisał(a):

|
Miasto dostało pieniądze za stadion, ile to dokładnie nie wiem. Pieniądze te dostali wczoraj o czym tutaj napisałem. Niedługo potem Majchrowski wygłosił, że Wisła sprzedana i że stadion też bezpieczny itp. Majchrowski się zorientował kto kupił Wisłę nie dlatego, że pierwsze co Marzena zrobiła to zadzwoniła do Jacka. Tylko dlatego, że miasto dostało pieniądze
|
Tylko wg twojego źródła kasa dla piłkarzy też poszła i dziś miała być konferencja.
Kto potwierdza spotkanie u prezydenta?