Wyświetl pojedynczy post
Dobcio
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12761
Stary 19.12.2018, 22:42
Co do potencjalnych innych inwestorów to wiadomo, że Bruk Bet od dawna myślał, żeby połączyć Termalicę z Unią Tarnów. Potem się z tego wycofali jak udało się w Niecieczy postawić stadion. Teraz tak mniemam, bo jest to dosyć prawdopodbne ze Termalica w pierwszej lidze więc chcieli kupić Wisłe i połączyć ją z Termalicą. Taki ruch jak Lech i Amica tylko, że tutaj Termalicę się przyłącza do Wisły

Natomiast ten Kita i Kasperczak to jakieś bujdy zdaje się. Kita sprzedał swój biznes za 160 milionów euro w 2006 roku zdaje się. Potem kupił klub Nantes i zainestował w niego pieniądze. Nie wiem czy Pan Kita byłby więc teraz skłonny zapłacić koło 20 mln euro na Wisłe. Plus nic mi nie wiadomo aby miał on robić audyt, może wziął jakąś firme spoza Krakowa ale wątpię, bo pewnie brałby coś przez capgemini.
Odpowiedz cytując