PKO mnie kiedyś zweryfikowalo telefonem do mnie jak robiłem przelew pow. 20 tys złotych a Wy mówicie o operacji na parę baniek pomiedzy niewiadomym podmiotem a firma w PL, że ma być z godziny na godzinę? Bez jaj

ale bardzo sceptycznie do tego podchodzę