Dobcio napisał(a):

Wisła dostanie od nowego sponsora 6-8 milionów euro na rozwój akademii.
Budżet Wisły co roku najpewniej będzie wynosić około 80-100 mln złotych.
Sponsor co roku chce doinwestowywać Wisłę kwotą około 15 milionów euro.
Wszystko natomiast ma zależeć od powodzenia inwestycji w Polsce, którą inwestor będzie ustalał z prezydentem miasta Krakowa. Spotkanie zaplanowane jest na najbliższy piątek.
|
Jacek jak to usłyszy wraz ze swoją ekipą deweloperską - to odeśle tego dziwaka prosto na Balice.
Oby to były tylko złe wróżby z fusów.