Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12754
Stary 19.12.2018, 22:33
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Wisła dostanie od nowego sponsora 6-8 milionów euro na rozwój akademii.

Budżet Wisły co roku najpewniej będzie wynosić około 80-100 mln złotych.
Sponsor co roku chce doinwestowywać Wisłę kwotą około 15 milionów euro.
Wszystko natomiast ma zależeć od powodzenia inwestycji w Polsce, którą inwestor będzie ustalał z prezydentem miasta Krakowa. Spotkanie zaplanowane jest na najbliższy piątek.
Jacek jak to usłyszy wraz ze swoją ekipą deweloperską - to odeśle tego dziwaka prosto na Balice.

Oby to były tylko złe wróżby z fusów.
Odpowiedz cytując