Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12748
Stary 19.12.2018, 22:26
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie operuje takimi kwotami ale nie wiem czym się różni przelew 1zł od powiedzmy 1 mln, oprócz tego że jest on zgłaszany.Uświadomisz mnie?Goście kupują Wisłę ale na przelew ma się czekać 10! dni, to normalne?
Trochę zdrowego rozsądku, błagam. Przelew na miliardy euro nie idzie dwa dni, bo jego autoryzacja nie zamyka się w przepisaniu PIN z sms-a albo kodu z blika. Nosz ....a...

heoij napisał(a):Wyświetl post
Jak mawiał klasyk: "tu nie ma na co czekać, tu trzeba dzwonić".

Stanowski już ma jednego kupca na nas:
https://mobile.twitter.com/K_Stanows...14337857183747

Drugi to Kita: https://mobile.twitter.com/PiotrWolo...15424253202432

W takiej sytuacji chyba by nie żartowali?
Przecież Stanowski gra ważnego i pewnie nikt się z nikim nie kontaktował. A Kita chciał nas kupić, owszem. Z dziesięć ....a lat temu. Każdy teraz nagle mądry jak klamka (praktycznie) zapadła. A wcześniej gówno, nikt nie był zainteresowany? O, no proszę... Cóż za niebywały zbieg okoliczności.

Tu nie ma gdzie dzwonić - tu trzeba trochę ochłonąć. Parafrazując klasyka

Odpowiedz cytując