1q2 napisał(a):

|
Nie operuje takimi kwotami ale nie wiem czym się różni przelew 1zł od powiedzmy 1 mln, oprócz tego że jest on zgłaszany.Uświadomisz mnie?Goście kupują Wisłę ale na przelew ma się czekać 10! dni, to normalne?
|
Trochę zdrowego rozsądku, błagam. Przelew na miliardy euro nie idzie dwa dni, bo jego autoryzacja nie zamyka się w przepisaniu PIN z sms-a albo kodu z blika. Nosz ....a...
heoij napisał(a):

Przecież Stanowski gra ważnego i pewnie nikt się z nikim nie kontaktował. A Kita chciał nas kupić, owszem. Z dziesięć ....a lat temu. Każdy teraz nagle mądry jak klamka (praktycznie) zapadła. A wcześniej gówno, nikt nie był zainteresowany? O, no proszę... Cóż za niebywały zbieg okoliczności.
Tu nie ma gdzie dzwonić - tu trzeba trochę ochłonąć. Parafrazując klasyka