Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12744
Stary 19.12.2018, 22:22
U nas w nie zarabia sie na piłce sami filantropi to finasują a skok na LM nie gwarantuje zwrot kosztów



musi być jakies drugie dno pralnia pralnia pralnia wrzucasz 130 mln wyciagasz 80 ale czyste jest i pachnące
?
Odpowiedz cytując