Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
efekt
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
12744
19.12.2018, 22:22
U nas w nie zarabia sie na piłce sami filantropi to finasują a skok na LM nie gwarantuje zwrot kosztów
musi być jakies drugie dno pralnia pralnia pralnia wrzucasz 130 mln wyciagasz 80 ale czyste jest i pachnące
?
efekt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do efekt
Znajdź inne posty napisane przez efekt