Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
12742
19.12.2018, 22:21
heoij
napisał(a):
Jak mawiał klasyk: "tu nie ma na co czekać, tu trzeba dzwonić".
Stanowski już ma jednego kupca na nas:
https://mobile.twitter.com/K_Stanows...14337857183747
Drugi to Kita:
https://mobile.twitter.com/PiotrWolo...15424253202432
W takiej sytuacji chyba by nie żartowali?
Miga zdementowal to co dupcy Wolosik. A Wolosik akurat już ostatnio nam ostro podpadl gdy szydzil z powitania piłkarzy po porażce w Gdyni.
Czemu się pismaki teraz obudziły że jest kupiec?
!!IRIVER!!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do !!IRIVER!!
Znajdź inne posty napisane przez !!IRIVER!!