Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12742
Stary 19.12.2018, 22:21
heoij napisał(a):Wyświetl post
Jak mawiał klasyk: "tu nie ma na co czekać, tu trzeba dzwonić".

Stanowski już ma jednego kupca na nas:
https://mobile.twitter.com/K_Stanows...14337857183747

Drugi to Kita: https://mobile.twitter.com/PiotrWolo...15424253202432

W takiej sytuacji chyba by nie żartowali?
Miga zdementowal to co dupcy Wolosik. A Wolosik akurat już ostatnio nam ostro podpadl gdy szydzil z powitania piłkarzy po porażce w Gdyni.
Czemu się pismaki teraz obudziły że jest kupiec?
Odpowiedz cytując