Wyświetl pojedynczy post
Danielek1906
Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12737
Stary 19.12.2018, 22:15
100% Racji Reserve. Ludzie zachowują się tutaj jak jakieś bachory. TS zły (co by nie mówić splamili), city group (fap fap fap fap, omg, lewy już leci do nas), panowie biznesmeni odchodzą (tfu, zły ts, 4 liga, o matko, kill us), firmy z anglii i kambodżański kapitał zarejestrowany w Luksemburgu- OSZUŚCI, WYCZYSZCZĄ NAS DO DNA, JUŻ PO NAS. Pomyślcie troszku, bo nie kalkulujecie już chyba trzeźwo co po niektórzy. Firma z Azji zarejestrowana w Luksemburgu, bo tam są korzystne warunki opodatkowania (taka europejska Panama), pełno firm ma tam swoje filie/przyczułki byle nie płacić wysokich kwot za przelewy z dalekiej Azji. I co do przelewu. Większość z was tutaj to już dorośli ludzie, macie już swoje konta. Myślicie, że ktoś w Azji (ten ktoś kto ma kase) wciska przycisk "Przelew błyskawiczny Eliksir" i pieniążki w dwie minuty są już na koncie Wisły? Tak to nie działa hahah Na ten moment tak jak kolega reserve zalecam neutralne podejście. Nie nabierać się na dzbanów dziennikarzy którzy liczą tylko kliknięcia i kto szybciej wysra nowy artykuł o tym samym. Nie nabierajcie się na pseudo informatorów. I serio, śmieszą was żarty typu "przelewy na wisłę" albo podrabiane konta vanny na tt? A może to żydki robią byle nas skłócić. Pomyślcie czasami. Wszyscy zachowują się jakby ukończyli studia ekonomiczno-biznesowe, a kwotami na cześć zer operowali codziennie i wgl rekiny biznesu. Na konkrety i prawdziwą dyskuję przyjdzie czas w piątek w nocy. Na razie neutralnie podchodźcie do wszystkiego i każde info dzielcie przez dwa. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując