Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
 
Od: 06.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12732
Stary 19.12.2018, 22:07
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Krotochwila

Aż nasuwa mi się powiedzenie : daj mi osobe a znajdę na nia paragraf

Teorie spiskowe są fajne, ale co je charakteryzuje ? Widzimy wszędzie spisek . Sytuacja nie jest dla mnie czarno-biała ale tak jak już pisałem: weryfikacja przyjdzie bardzo szybko. To już nawet Meresińskim dopiero po 2 czy 3 tygodniach zaczął wzbudzać "kontrowersje". A tutaj od pierwszego dnia dopisujemy przeróżne historie.
Proponuje obserwować sytuację i nie wyciągać pochopnych wniosków. Nie minęła nawet doba od podpisania umowy.
W najgorszym przypadku będziemy Lechia lub Korona bis, w obu przypadkach kapitał właścicielski jest równie zagmatwany jak nasz ale tylko my widzimy zlodzieji i upadek klubu.

A co do kandydatury prezesa to coś mi pachnie kandydatura Tomasza Waldocha .
Myślę tak samo.
Ja jestem zdania ze te forum jest za bardzo przewrażliwione. Nie dziwie sie ze pozniej jacyś redaktorzy interiow i onetow wypisują teorie spiskowe, a potem na podstawie tych teorii jeszcze bardziej forum sie nakręca i tak w kółko...
Ostatnio edytowane przez Machor303 : 19.12.2018 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując