Wyświetl pojedynczy post
yarow
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12731
Stary 19.12.2018, 22:07
mariokit napisał(a):Wyświetl post
Ja się zgadzam, tylko motywu mi brak. (...)
To jest tak dziwne że w sukces nie wierzę, ale pojąć tej afery nie potrafię

Optymistycznie więc napiszę bo czas na jakis pozytyw w gąszczu negatywów.

Motyw, to wejście na bardzo duży i wzrostwy rynek. Piękne stadiony, oprawa, profesjonalne prowadzone transmisje TV i do tej pory, choć to może budzić śmiech, ale na papierze, Extraklapa jest 8 (cytuję za kimś z C+, nie pamietam za kim) najdroższą ligą Europy.

I ONI. Pierwsi z takim pieniedzmi, bnezkonkurencyjni na polskim podwórku pilkarskim. I widoczni w Europie podczas daj Boże, Ligi Mistrzów. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana - być może i oni w ten sposób podchodzą do sprawy. Zobaczyli w nas wartosć, jakiej my sami nie dostrzegamy

No ale z jakimi pieniedzmi? Tak naprawdę, z pieniędzmi (w skali rocznej) mniej więcej równymi wartości jednego Milika gdy ten przechodzil do Napoli, albo Krychowiak do PSG.


Nie oznacza, że tak jest ale jeśli mają dobre zamiary - to tak właśnie jest.
Ostatnio edytowane przez yarow : 19.12.2018 o godz. 22:11.
Odpowiedz cytując