mariokit napisał(a):

Ja się zgadzam, tylko motywu mi brak. (...)
To jest tak dziwne że w sukces nie wierzę, ale pojąć tej afery nie potrafię
|
Optymistycznie

więc napiszę bo czas na jakis pozytyw w gąszczu negatywów.
Motyw, to wejście na bardzo duży i wzrostwy rynek. Piękne stadiony, oprawa, profesjonalne prowadzone transmisje TV i do tej pory, choć to może budzić śmiech, ale na papierze, Extraklapa jest 8 (cytuję za kimś z C+, nie pamietam za kim) najdroższą ligą Europy.
I ONI. Pierwsi z takim pieniedzmi, bnezkonkurencyjni na polskim podwórku pilkarskim. I widoczni w Europie podczas daj Boże, Ligi Mistrzów. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana - być może i oni w ten sposób podchodzą do sprawy. Zobaczyli w nas wartosć, jakiej my sami nie dostrzegamy
No ale z jakimi pieniedzmi? Tak naprawdę, z pieniędzmi (w skali rocznej) mniej więcej równymi wartości jednego Milika gdy ten przechodzil do Napoli, albo Krychowiak do PSG.
Nie oznacza, że tak jest ale jeśli mają dobre zamiary - to tak właśnie jest.