Wyświetl pojedynczy post
Reserve
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12730
Stary 19.12.2018, 22:07
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby miało to być 'legit' , już dziś hajs powinien być, przynajmniej dla zawodników i sztabu, szczególnie przed tak ważnym meczem.Hajsu nima, ma być jakieś spotkanie z tą mendą Macherem. Jak dla mnie jakiś wał, tylko nie wiem co oni mogą ugrać, bo za Meresia przynajmniej było co ukraść, z czego panicz skorzystał. Teraz są same długi.
Tak, bo przelew na miliony euro leci dzień. Bo niczym się nie różni od przelewu do szwagra, za wczorajsze pół litra.

Odpowiedz cytując