Dobcio napisał(a):

Wisła dostanie od nowego sponsora 6-8 milionów euro na rozwój akademii.
Budżet Wisły co roku najpewniej będzie wynosić około 80-100 mln złotych.
Sponsor co roku chce doinwestowywać Wisłę kwotą około 15 milionów euro.
Wszystko natomiast ma zależeć od powodzenia inwestycji w Polsce, którą inwestor będzie ustalał z prezydentem miasta Krakowa. Spotkanie zaplanowane jest na najbliższy piątek.
|
Może tu jest haczyk. Dadzą ofertę miastu, które będzie super naj naj i w ogóle. Natomiast jeśli miasto odrzuci tak wspaniałą ofertę to sory ale nie będziemy mogli zainwestować w klub z miasta, które nie chce współpracować. To nie nasza wina.