|
@Krotochwila
Aż nasuwa mi się powiedzenie : daj mi osobe a znajdę na nia paragraf
Teorie spiskowe są fajne, ale co je charakteryzuje ? Widzimy wszędzie spisek . Sytuacja nie jest dla mnie czarno-biała ale tak jak już pisałem: weryfikacja przyjdzie bardzo szybko. To już nawet Meresińskim dopiero po 2 czy 3 tygodniach zaczął wzbudzać "kontrowersje". A tutaj od pierwszego dnia dopisujemy przeróżne historie.
Proponuje obserwować sytuację i nie wyciągać pochopnych wniosków. Nie minęła nawet doba od podpisania umowy.
W najgorszym przypadku będziemy Lechia lub Korona bis, w obu przypadkach kapitał właścicielski jest równie zagmatwany jak nasz ale tylko my widzimy zlodzieji i upadek klubu.
A co do kandydatury prezesa to coś mi pachnie kandydatura Tomasza Waldocha .
|