Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
Od: 06.2014
Offline
#
12691
19.12.2018, 20:06
Chłopie nie wypisuj takich rzeczy na tym forum w takiej chwili bo czytają to też pewnie dzieci i potem będą na podwórku jutro opowiadać jakieś bzdury
Machor303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Machor303
Znajdź inne posty napisane przez Machor303