Wyświetl pojedynczy post
grosz
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12689
Stary 19.12.2018, 20:04
Krotochwila - świetnie to rozpisałeś.!

Ja bym tylko powiedział że to mi pachnie Stechert 2.0 wtedy się wycofali bo zrobił się dym.

Myślę że tym razem na nasze nieszczęście oni wpłacą te 3mln euro. Ludzie co to jest 3mln euro dla osób ze przeciętnie zarabiającej w krajach zachodnich.


I o ile mógłbym zamknąć oczy i udawać że nie widzę co sie dzieje, ale jeśli ktoś mówi mi słowa
"Adam Pietrowski: Nie trzeba się obawiać o przetrwanie Wisły. Stoi za tym bardzo potężny człowiek "
To ja w tym momencie jestem już przekonany jaki intencje przyświecają tym osobą.
Odpowiedz cytując