Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
czechu
Senior Member
 
Od: 07.2013
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13654
Stary 19.12.2018, 19:43
Panowie, kupiłem bilety bez KK przez internet. Wydrukowałem je, ale nie jestem pewien czy przejdę przez czytnik i bramkę. Czy kod kreskowy musi być BARDZO wyraźny?
... ale jest jeszcze jedna akcja, Kirm, jeszcze jest Boukhari i JEDEN DO ZERA dla WISŁY...
Odpowiedz cytując