Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12678
Stary 19.12.2018, 19:23
Przeciez ta firma widmo to golodupcy. Oni tylko znalezli fundusze z kambodzy na prowadzenie Wisly. Dostali 40% a i tak wiekszosc ma ly cos tam. Myslisz ze noble dysponuje jakims kapitalem gotowym zainwestowac w nas? Na szczescie czy to fake to sie okaze za pare dni. Albo rzeczywiscie wiarygodny jest prawdziwy i tylko jedyny gosc co wyklada kase na Wisle i przeleje kase albo nie i nie bedzie dealu. Dla mnie sprawa prosta.
Odpowiedz cytując