Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12676
Stary 19.12.2018, 19:09
Czytaliście wywiad z Pietrzakiem?
Za który miesiąc Wisła zapłaciła panu po raz ostatni?
Za lipiec.
Więcej: http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...cy-zyje-z.html

Zawodnicy pożyczali pieniądze na życie...
Jak można było tak zarządzać klubem?! To jest jakaś parodia...
Ciekawe czy nowi właściciele prześwietlą finanse klubu pod kątem ewentualnej niegospodarności, a w szczególności rewelacji medialnych na co szły pieniądze z klubu?
Odpowiedz cytując