Czytaliście wywiad z Pietrzakiem?
Za który miesiąc Wisła zapłaciła panu po raz ostatni?
Za lipiec.
Więcej:
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,24...cy-zyje-z.html
Zawodnicy pożyczali pieniądze na życie...
Jak można było tak zarządzać klubem?! To jest jakaś parodia...
Ciekawe czy nowi właściciele prześwietlą finanse klubu pod kątem ewentualnej niegospodarności, a w szczególności rewelacji medialnych na co szły pieniądze z klubu?