Wehrmacht napisał(a):

|
Przeciez juz teraz jest mowione, ze chca konferencje przed albo po meczu, ale w sumie to nie wiadomo czy sie uda. Ten człowiek w sumie nie powiedział nic konkretnego. Wszystko jest na zasadzie - jeszcze nie czas, zobaczymy, moze wtedy, moze kiedy indziej. Naprawde takiego cyrku to ja jeszcze nie widzialem.
|
Nie przesadzaj. Z Meresiem był dobry cyrk
