Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12675
Stary 19.12.2018, 19:09
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Przeciez juz teraz jest mowione, ze chca konferencje przed albo po meczu, ale w sumie to nie wiadomo czy sie uda. Ten człowiek w sumie nie powiedział nic konkretnego. Wszystko jest na zasadzie - jeszcze nie czas, zobaczymy, moze wtedy, moze kiedy indziej. Naprawde takiego cyrku to ja jeszcze nie widzialem.
Nie przesadzaj. Z Meresiem był dobry cyrk
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując