Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12673
Stary 19.12.2018, 19:07
regan napisał(a):Wyświetl post
jeśli okaże się, że będą kombinować z konferencją i ją przekładać z jakiś powodów to wiedzcie, że z tego nic nie będzie
Przeciez juz teraz jest mowione, ze chca konferencje przed albo po meczu, ale w sumie to nie wiadomo czy sie uda. Ten człowiek w sumie nie powiedział nic konkretnego. Wszystko jest na zasadzie - jeszcze nie czas, zobaczymy, moze wtedy, moze kiedy indziej. Naprawde takiego cyrku to ja jeszcze nie widzialem.
Odpowiedz cytując