regan napisał(a):

jeśli okaże się, że będą kombinować z konferencją i ją przekładać z jakiś powodów to wiedzcie, że z tego nic nie będzie
|
Przeciez juz teraz jest mowione, ze chca konferencje przed albo po meczu, ale w sumie to nie wiadomo czy sie uda. Ten człowiek w sumie nie powiedział nic konkretnego. Wszystko jest na zasadzie - jeszcze nie czas, zobaczymy, moze wtedy, moze kiedy indziej. Naprawde takiego cyrku to ja jeszcze nie widzialem.