Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12670
Stary 19.12.2018, 19:03
bevierek napisał(a):Wyświetl post
Moje odczucia to deja vu z roku 2016. Firma krzak, obietnice 3/4 transferów, perspektywa ogromnych pieniędzy....Obym się mylił.
Obie sytuację kilka rzeczy dzieli w tym najważniejszą: wtedy Meres mógł sobie z kasy klubu przelać na luziku pół miliona a teraz nawet nowi inwestorzy nawet złotówki nie mogą . W zasadzie poza rozgłosem to jak nie zrobią przelewu nie mogą nic z Wisłą zrobić . Chyba dla beki opłacali hotel w Szwajcarii i nie jeździli przez miesiąc do klubu ?
Odpowiedz cytując