bevierek napisał(a):

|
Moje odczucia to deja vu z roku 2016. Firma krzak, obietnice 3/4 transferów, perspektywa ogromnych pieniędzy....Obym się mylił.
|
Obie sytuację kilka rzeczy dzieli w tym najważniejszą: wtedy Meres mógł sobie z kasy klubu przelać na luziku pół miliona a teraz nawet nowi inwestorzy nawet złotówki nie mogą . W zasadzie poza rozgłosem to jak nie zrobią przelewu nie mogą nic z Wisłą zrobić . Chyba dla beki opłacali hotel w Szwajcarii i nie jeździli przez miesiąc do klubu ?