krzaq12 napisał(a):

|
Martwi mnie tak na poważnie tylko ten dziwny fundusz inwestycyjny, jeden i drugi. Transakcja została dobrze zabezpieczona i jak nie przeleją tych 12 mln PLN to niczego nie kupią.
|
ale co konkretnie Cie martwi? Przeciez te fundusze to firmy krzaki za ktorymi musza stac inni inwestorzy. To chyba normalne, ze nie chca sie ujawniac zanim transakcja dojdzie do skutku.
Jesli nie dojdzie to tez nic sie nie stanie - bedzie tak jak jest obecnie (czyli 4 liga)