Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12664
Stary 19.12.2018, 18:40
Ehhh... jak to ma tak wyglądać to już chyba wolę 4 ligę.. niż być dymanym przez nawet nie wiadomo kogo.. niestety, nikt poważny tak biznesu nie załatwia, uratowanie Wisły to marketingowa bomba a my mamy bazować na słowach gościach który mówi, że wszystkich zna a nikt go nie kojarzy? suuuper...
Odpowiedz cytując