|
Ehhh... jak to ma tak wyglądać to już chyba wolę 4 ligę.. niż być dymanym przez nawet nie wiadomo kogo.. niestety, nikt poważny tak biznesu nie załatwia, uratowanie Wisły to marketingowa bomba a my mamy bazować na słowach gościach który mówi, że wszystkich zna a nikt go nie kojarzy? suuuper...
|