Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12662
Stary 19.12.2018, 18:37
Cytat:
Wisła SA to teraz bankrut bez majątku, pierwsze 12 mln które mają wydać idą w piach. Jak chcą sobie robić lewe interesy to nie mogą sobie kupić klubu bez takich długów i robić przekręty? Negocjują od tygodni, gdyby nie mieli kasy nie podpisywali umowy sprzedaży. Po prostu Pan Azjata widzi jaki jest potencjał w Wiśle i w Krakowie (co pokazuje szum medialny w ostatnich dniach wokół klubu) i szuka okazji na dodatkowe biznesy co wprost powiedział ten cały Pietrowski. Nie wiem czy wyładują tyle kasy ile zapowiadają, ale jak spłaca te długi to już będzie dobrze. A jak mają jakieś złe intencje to przez pierwsze lata raczej nie bedziemy mieli o tym pojęcia.
I to jest największy pozytyw. Wszędzie tak to działa. M. in. Chińczycy w Slavii. Martwi mnie tak na poważnie tylko ten dziwny fundusz inwestycyjny, jeden i drugi. Transakcja została dobrze zabezpieczona i jak nie przeleją tych 12 mln PLN to niczego nie kupią.
Odpowiedz cytując