rozarian napisał(a):

Tak piszesz jakby Baszczyński, Kosowski i stara gwardia, to była jakaś oaza mądrości. Może tamci roztoczyli fajne wizje i nasi byli piłkarze to kupili-zwłaszcza, że pewnie kilku z nich dostało obietnicę fajnej pracy.
Myślisz, że Baszczu prześwietlił te firmy?
|
Kompletnie tak nie myślę, przecież nawet w cytowanym fragmencie masz:
Cytat:
|
Z tego co wiem nawet bardziej niż polskich biznesmenów. Co każe się zastanawiać nad tym czy są aż tak bardzo naiwni czy może wiedzą coś więcej?
|
Nie rozumiem więc zarzutu.