Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12661
Stary 19.12.2018, 18:34
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Tak piszesz jakby Baszczyński, Kosowski i stara gwardia, to była jakaś oaza mądrości. Może tamci roztoczyli fajne wizje i nasi byli piłkarze to kupili-zwłaszcza, że pewnie kilku z nich dostało obietnicę fajnej pracy.
Myślisz, że Baszczu prześwietlił te firmy?
Kompletnie tak nie myślę, przecież nawet w cytowanym fragmencie masz:

Cytat:
Z tego co wiem nawet bardziej niż polskich biznesmenów. Co każe się zastanawiać nad tym czy są aż tak bardzo naiwni czy może wiedzą coś więcej?
Nie rozumiem więc zarzutu.
Odpowiedz cytując