Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
bevierek
Member
Od: 09.2010
Offline
#
12660
19.12.2018, 18:33
Moje odczucia to deja vu z roku 2016. Firma krzak, obietnice 3/4 transferów, perspektywa ogromnych pieniędzy....Obym się mylił.
bevierek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bevierek
Znajdź inne posty napisane przez bevierek