Wyświetl pojedynczy post
bevierek
Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12660
Stary 19.12.2018, 18:33
Moje odczucia to deja vu z roku 2016. Firma krzak, obietnice 3/4 transferów, perspektywa ogromnych pieniędzy....Obym się mylił.
Odpowiedz cytując