Wyświetl pojedynczy post
VanBasten
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12657
Stary 19.12.2018, 18:29
Przekonaliście mnie , to rzeczywiście spisek pisany grubymi nićmi . Nie wiem jaki był sens kupowania przez milionera z Kambodży klubu piłkarskiego w polsce . Ale wiadomo , że wielki sens ma kupienie klubu piłkarskiego w polsce po to tylko żeby pozbyć się 12 mln i doprowadzić klub do upadku . Myslę że pragnieniem Vanny było zapisać się dla potomnych jak ten który skutecznie wreszcie udupił Wisłę . Bo przecież powszechnie jest wiadomo , że całą rodzina królewska w Kambodży kibicuje pasiastym i wreszcie mogą spełnić swoje marzenia za jedyne 12 baniek Dla nich to nie wiele a sława ogromna .
Ja wiem jedno , tak naprawdę oni nic nie zyskują na oszustwie bo Wisłą nic nie ma a w razie spełnienia się czarnego scenariusza czeka nas upadek i IV liga co i tak by nas spotkało bez tej transakcji .
Odpowiedz cytując