Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12654
Stary 19.12.2018, 18:18
Emocjonalny rollercoaster dla kibiców Wisły.



5 minut przed degradacją klubu do IV ligi zajezdza Książe Kambodży i chce w nią inwestować grube miliony.
Nie wierzę.

Z drugiej strony. Co mamy do stracenia, a oni do zyskania?
Co miały inne kluby czego nie ma Wisła, a w którą zainwestowano wielkie pieniądze.
Oszaleć można.
Odpowiedz cytując