|
Emocjonalny rollercoaster dla kibiców Wisły.
5 minut przed degradacją klubu do IV ligi zajezdza Książe Kambodży i chce w nią inwestować grube miliony.
Nie wierzę.
Z drugiej strony. Co mamy do stracenia, a oni do zyskania?
Co miały inne kluby czego nie ma Wisła, a w którą zainwestowano wielkie pieniądze.
Oszaleć można.
|