Wyświetl pojedynczy post
raf2
Junior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12639
Stary 19.12.2018, 18:06
mieszani z błotem? raczej słusznie jest zwracana uwaga, że to totalne anonimy o których nic nie wiadomo poza tym, że ten cały Mats i Pietrowski wyglądaja na niezłych gagatków(działalność Hartlinga w spółkach widmo z minimalnym wkładem i czwartoligowy agent Pietrowski który wszystkich zna ale jego nikt )


i w końcu nie wiadomo nic o samym Panu/Pani(wszak w niektórych miejscach widnieje jako "Madame" Vannie Ly)


ale i tak nic gorszego nas nie spotka, co najwyżej wpłacą 12 milionów, przejmą klub a potem w jakichś bankach w krajach trzeciego świata wezmą na klub kredyty na miliony euro i znikną czyli i tak wylądujemy w 4 lidze
Odpowiedz cytując