Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jontek
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
12634
19.12.2018, 17:50
Czyli co - BC wysłał słupy, by kupiły mu 40% i załatwił gościa z Kambodży, by wziął większość 60% i ładował w nas hajs? Do tego zmierzacie czy to już jakieś wasze chore heheszki?
Jontek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jontek
Znajdź inne posty napisane przez Jontek