Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12633
Stary 19.12.2018, 17:49
Nie mam zielonego pojęcia jak będzie, ale realnie oceniając mamy teraz do wyboru upadłość i IV ligę pod egidą TS od nowego sezonu przy niespłaceniu zobowiązań licencyjnych oraz w inwestorskim wariancie pesymistycznym upadłość i IV ligę pod egidą TS sezon później przy spłaceniu obecnych zobowiązań licencyjnych lub szybki powrót do wersji pierwszej. Z samego porównania dwóch najgorszych wariantów wypada, że warto zaczekać. Gorzej nie będzie.
Odpowiedz cytując