Wyświetl pojedynczy post
Jam55
Senior Member
 
Od: 01.2016
Skąd: NYC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12620
Stary 19.12.2018, 17:04
Jest wiele nie jasności w całym przedsięwzięciu ale na pierwszy plan jak dla mnie wysuwa się to cale Noble z szwedem u steru. Jeżeli tego Ly Vanna można z dużą dozą sceptycyzmu uznać za człowieka posiadającego jakiś majątek tak ten szwed do tej spółki pasuje jak kwiatek do kożucha. Wg mnie są dwie możliwe sytuacje czemu Noble ma 40 % akcji: albo stoi ktoś za ta firma z kasa i nie chce się ujawniać albo kolesie znaleźli łosia w osobie Ly Wanna i chcą go na kasę wyj...
Pytanie jest dlaczego cały ten Ly Van skumał się z Noble?
Odpowiedz cytując