Mistrzu_ napisał(a):

|
Z tego co pamiętam to jak ten watek z NCP miesiąc temu się pojawił to była mowa że NPC oferują także zorganizowanie pożyczki obligacyjnej w kwocie 10 milionów.
|
Bralbys pozyczke na 10mln dla zabawy (kupno klubu), majac swiadomosc ze mozesz z niego wyciagnac raptem kilkaset tys. za sprzedaz oplaconych zawodnikow? To nielogiczne
