heoij napisał(a):

Gdzie ten przelew?
Piłkarze mają o suchym chlebie i wodzie grać?
|
Lepiej niz o suchym chlebie i wodzie zyje nie jeden menel spod sklepu. Jezeli Stolarczyk wpoił im walke i ambicje w Płocku, a po przejetym klubie przez zagranicznych inwestorow na pewno gorzej nie bedzie. Nawet jesli do piatku nie otrzymaja zaleglych wyplat