Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.12.2018, 16:35
heoij napisał(a):Wyświetl post
Gdzie ten przelew?

Piłkarze mają o suchym chlebie i wodzie grać?
Lepiej niz o suchym chlebie i wodzie zyje nie jeden menel spod sklepu. Jezeli Stolarczyk wpoił im walke i ambicje w Płocku, a po przejetym klubie przez zagranicznych inwestorow na pewno gorzej nie bedzie. Nawet jesli do piatku nie otrzymaja zaleglych wyplat
Odpowiedz cytując