Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12597
Stary 19.12.2018, 15:41
paralaksa napisał(a):Wyświetl post
Co ma zasada ograniczonego zaufania do sytuacji w ktorej znajduje sie Wisla - tu nie ma nic czemu mozna zaufac lub tez nie,

Przeleja kase (uratuja klub) , nie przeleja (bedziemy tam gdzie jestesmy , czyli w d...).
Ponieważ ryzykujemy utratę herbu, zdobytych pucharów, mistrzostw, czyli 112 lat piłkarskiej sekcji Wisły. Gdyby doszło do najgorszego gdzie będziemy się sądzić, i czy stać nas na to będzie? Mam nadzieje, że w TS-ie przewidzieli taką możliwość i odpowiednio się zabezpieczyli, że w razie upadku SA wszystkie prawa z automatu wracają do TS.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując