paralaksa napisał(a):

Co ma zasada ograniczonego zaufania do sytuacji w ktorej znajduje sie Wisla - tu nie ma nic czemu mozna zaufac lub tez nie,
Przeleja kase (uratuja klub) , nie przeleja (bedziemy tam gdzie jestesmy , czyli w d...).
|
Ponieważ ryzykujemy utratę herbu, zdobytych pucharów, mistrzostw, czyli 112 lat piłkarskiej sekcji Wisły. Gdyby doszło do najgorszego gdzie będziemy się sądzić, i czy stać nas na to będzie? Mam nadzieje, że w TS-ie przewidzieli taką możliwość i odpowiednio się zabezpieczyli, że w razie upadku SA wszystkie prawa z automatu wracają do TS.