|
Nikt nie wie, wszyscy bazujemy na informacjach które każdy gdzieś wygrzebał i tylko na ich podstawie dywagujemy co będzie jeżeli przeleją hajs na długi a co będzie jeżeli nie przeleją. Tyle i aż tyle...gowno wiemy i gowno wiedzieć będziemy dopóki łaskawcy nie zrobią przelewu.
|