heoij napisał(a):

|
Co z tego, że została podpisana jak na obecną chwilę nie ma przelewu z drugiej strony, który był warunkiem i wymogiem sprzedaży klubu?
|
dlatego jest napisane w oświadczenieu ze umowa jest warunkowa
czyli prawde mówiać maja chłopaki proformę na stole....